W nadchodzącym roku firma Schleich kontynuuje swoją tradycję wprowadzania nowości, tym razem skupiając się na urokliwych zwierzętach gospodarskich.

W 2024 roku do ich bogatej oferty dołączą nowe figurki, w tym krowa, królik, cielę oraz owieczki, które z pewnością ożywią każdą wiejską scenę w Waszych kolekcjach.

Zachęcamy do odkrycia tych pięknie wykonanych modeli, które zostały stworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły, oddając charakter i urok życia na farmie. Każda nowa figurka to kolejna historia do opowiedzenia i świetna okazja, by poszerzyć Waszą kolekcję o kolejne wyjątkowe modele.

Schleich 13967 - Krowa rasy jersey

Schleich 13967 - Krowa rasy jersey

Złocista skóra i czarny nosek natychmiast zdradzają rasę krowy jersey. Ta mniejsza od pozostałych krowa zyskała sympatię dzięki swej przyjaznej naturze i uroczej prezencji!

Schleich 13974 - królik lwiogłowy

Schleich 13974 - królik lwiogłowy

Ten uroczy królik lwiogłowy naprawdę zasługuje na swoją nazwę. Jak grzywa lwa, chmura długich, gęstych włosów otacza jego małą główkę. Spiczaste uszy wystają z grzywy. Jego czujne, czarne oczy obserwują wszystko, co się dzieje. Królik lwiogłowy jest bardzo ufny i lubi hasać. Kto chce dołączyć?

Schleich 13969 - cielę Galloway

Schleich 13969 - cielę Galloway

Małe cielę Galloway wygląda uroczo ze swoim kręconym, czarno-białym wzorzystym futrem i zupełnie czarną głową. Jego ruchliwa mordka jest również całkowicie czarna i lśniąca. Ciekawsko węszy. Kto to idzie drogą? Ciekawe, czy pozwoli mi się pogłaskać?

Schleich 13970 - koza Angorska

Schleich 13970 - koza Angora

Koza Angorska ma jedwabiste futro, które opada w długich lokach. Jej sierść jest szczególnie miękka i jedwabista, używana do produkcji wełny moherowej. Co za szczęście, że Koza Angorska również lubi być głaskana. Mają przyjazną naturę i są zwierzętami społecznymi.