W tym roku Schleich z dumą prezentuje urocze figurki, które z pewnością skradną serca miłośników czworonogów. Wśród nich znajdziesz energicznego jamnika, majestatycznego owczarka staroangielskiego oraz eleganckiego kota brytyjskiego krótkowłosego.

Każda z tych figurek została stworzona z myślą o detalach, oddając unikatowy charakter i piękno każdego zwierzaka. Zapraszamy do odkrycia, jak te niezwykłe nowości mogą wzbogacić Twoje historie i zabawę, przynosząc radość zarówno młodszym, jak i starszym kolekcjonerom.

Schleich 13972 - Jamnik

Schleich 13972 - Jamnik

Jamnik szorstkowłosy z rozwichrzonym futrem i charakterystycznym wąsem wygląda niezwykle uroczo! Ten energiczny maluch rzadko kiedy rozmyśla o relaksie na kanapie. Jako zapalony myśliwy, woli wyruszać na zewnątrz w poszukiwaniu przygód! Brak królików do gonienia? Zadowoli się zabawą z piłką. Ciekawe, którego psa z serii FARM WORLD obierze za przyjaciela?

Schleich 13968 - Owczarek staroangielski

Schleich 13968 - Owczarek staroangielski

Dzieci uwielbiają owczarki staroangielskie, a te odwzajemniają uczucie. Ich puchata sierść i radosny charakter czynią je świetnymi towarzyszami zabaw. Mimo zabawy, zawsze pozostają czujne, co wynika z ich roli jako psów pasterskich z Anglii, gdzie pomagają w zaganianiu owiec. Posiadanie tak wiernego towarzysza u boku to prawdziwa przyjemność!

Schleich 13973 - kot brytyjski krótkowłosy

Schleich 13973 - kot brytyjski krótkowłosy

Brytyjski krótkowłosy zachwyca futrem o niemal niebieskim odcieniu. Jego sierść jest krótka, zgodnie z nazwą rasy, lecz jednocześnie gęsta i miękka. Uwielbia wtulać się na kolanach bliskiej osoby, domagając się głaskania. Kto skusi się na przytulanki?